Blog

Wynajem samochodów Opole – Opolskie

Wypożyczalnia samochodów iCar działa na rynku Opolskim od 2014 roku. Nasza siedziba mieści się w Wawelnie, zaledwie 12 km do Opola. Dzięki stale powiększającej się flocie pojazdów oraz konkurencyjnych cenach jesteśmy jednym z liderów na opolskim rynku.

Zastanawiasz się gdzie tanio wynająć auto w Opolu? W chwili obecnej nasza flota składa się z dużej bazy samochodów osobowych, różnych klas i marek. Dysponujemy również nowoczesnymi busami, które są w stanie pomieścić 9 osób. Znajdziecie u nas takie marki pojazdów jak: VW, Renault, Skoda, Ford oraz Mercedes. W niedługiej przyszłości planujemy rozwinięcie oferty do wszystkich segmentów samochodowych.

 Bez względu na to, czy potrzebujesz auta ekonomicznego, dzięki któremu z łatwością będziesz poruszać się po miejskich uliczkach, czy komfortowego, idealnego na dłuższe trasy - u nas znajdziesz to czego szukasz! Jeśli marzy Ci się weekendowa wycieczka oferujemy również tani wynajem samochodu na weekend.

Zróżnicowana oferta naszej wypożyczalni skierowana jest zarówno do firm, jak i osób prywatnych. Wszystkie wynajmowane pojazdy objęte są pełnym ubezpieczeniem OC, AC, NNW, ASSISTANCE. Nasza wypożyczalnia zapewnia auta zastępcze w przypadku awarii, kolizji lub innych zdarzeń losowych.
Szukasz obsługi na najwyższym poziomie? A może zależy Ci na konkretnej marce i modelu pojazdu? Skontakuj się z nami – przy długoterminowej współpracy zakupimy auto wyłącznie dla Ciebie. Zapoznaj się z flotą naszych pojazdów.