Wypożyczalnia samochodów iCar

Nasza firma powstała w 2014 roku. Dzięki dopasowanej ofercie i konkurencyjnych cenach prężnie się rozwija.

MIARĄ NASZEJ PRACY JEST ZADOWOLENIE KLIENTA

W chwili obecnej flota składa się z parunastu samochodów osobowych, w niedługiej przyszłości planujemy rozwiniecie oferty do wszystkich segmentów samochodowych.
Bez względu na to, czy potrzebujesz auta ekonomicznego, dzięki któremu z łatwością będziesz poruszać się po miejskich uliczkach, czy komfortowego, idealnego na dłuższe trasy, u nas znajdziesz to, czego szukasz.

Oferta iCar jest zróżnicowana, skierowana do firm i osób fizycznych, staramy się tez dostosować do klienta oczekującego obsługi na najwyższym poziomie, jesteśmy w stanie nawet nabyć samochód dostosowany dla potrzeb klienta długoterminowego.
Wszystkie wynajmowane pojazdy objęte są pełnym ubezpieczeniem OC , AC , NNW, ASSISTANCE . Nasza wypożyczalnia zapewnia auta zastępcze w przypadku awarii , kolizji lub innych zdarzeń losowych .

Wsparcie

Firma iCar od począdku swojej działalności wspiera programy prospołeczne, aktywność i czynną rekreację. Aktywnie uczestniczymy we wszystkich działaniach związanych z promowaniem regionu wspierając sportowców. Kluczowym przedsięwzięciem sportowym sponsorowanym przez firme iCar jest piłka nożna. Od kilku sezonów wspieramy klub" LZS Wrzoski "oraz jestesmy jednym z założycieli "iCar Wawelno Futsal Team". Oba zespoły dobrze radza sobie w ligowych rozgrywkach i maja spore szanse na Awans do wyższych lig. Równie aktywnie staramy się tez wspierac młodego żużlowca Kolejarza Opole Tomasza Gąsiora, który mimo młodego wieku ambitnie walczy z najlepszymi w ogólnopolskiej "Nice Lidze Żużla".

banner
banner
banner